Kvalitné Sedačky


Internetový obchod MôjNábytok.sk vám už od roku 2006 prináša kvalitné interiérové zariadenie od overených výrobcov. Prezrite si aj vy náš suggestion na tento týždeň, akciu mesiaca či nábytok vo výpredaji, ktorý máme a-J skladom pripravený na okamžité odoslanie. Pre pohodlný večer strávený pri televízií nie je potrebná len pohovka a kreslo, beer samozrejme aj kompletný Television nábytok. TV nábytok patrí na jednej strane k nevyhnutnému zariadeniu, ktoré je potrebné pre Vašu televíziu, Hifi, DVD prehrávač a na druhej strane je tiež jedným zo spôsobov, ako vyjadriť Váš vkus a štýl. Na zošívanie poťahových materiálov používame šijacie stroje tej najvyššej kvality. Sedačku, postel či stoličku Vám navrhneme tak, aby Vám pasovala presne na mieru podľa Vašich potrieb.

Komfortná sedacia súprava rozkladacia s úložným priestorom,s variabilitou zostáv z 20-tich elementov, pohodlné sedenie zabezpeèujú kvalitné vysokoelastické PUR peny a vlnité pružiny v sedáku.Nohy plastové výšky 45mm. Pohodlná moderná sedacia súprava s sedenia that is plochou komoda that is ve¾kou, rozkladacia s priestorom. Na výrobu používame len najkvalitnejšie materiály od našich preverených dodávateľov. Ak potrebujete iný rozmer, ako je v ponuke, napíšte nám na komfort@ sedačka sa dá vyrobiť aj na mieru. Je pre nás dôležité, aby sme Vám doruèili Váš nový nábytok èo najrýchlejšie a bez akéhoko¾vek poškodenia.

Rozkladacia sedacia súprava je v ponuke v kvalitnej poahovej látke SUNLIGHT 21 krém + vankúše SUN 91 svetlosivé. Rozkladacia sedacia súprava v U, s priestorom. Sedacia súprava sa dá objedna aj v inom farebnom prevedení v cene 1055,- €/sp. Súprava CONFIDENCE má 1-, 2-, 3-kreslo , prièom 3-kreslo môže by pevné alebo rozkladacie. Pohodlná sedacia súprava Genéza Vám zaruèí maximálny komfort v každom momentne. Rozkladanie majú 3-kreslá, plocha na spanie v sólo 3R-kresle 145x185cm, v rohovej zostave 120x200cm, v U-zostave 120x273cm. Ak e rozloženej súprave príložíte taburetku Triada je pripravené spanie pre tri .